WEDDING MUSIC

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüz geldi çattı….Şimdi ne yapacağım? Hangi mekanı seçmeliyim? Nasıl bir konsept? Ya müzik? Bir de video klip olabilir mi acaba? Az da bir zaman kaldı hepsiyle başa çıkabilecek miyim?

Dediğiniz anda biz devreye giriyoruz.

Artık bir düğün yapmak eskisi kadar zor ve yorucu değil. eğer sizde evlilik furyasına katılacaklardansanız; dört dörtlük bir düğün, eksiksiz ve eğlenceli bir gece için bize gelin.

Tüm yaşamınız boyunca unutamayacağınız bu önemli gününüzün en güzel şekilde geçmesi için profesyonel kişiler ile çalışmanız en doğru seçimdir. Bu seçimi bizden yana kullandığınız taktirde profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde hayallerinizin bile ötesinde bir organizasyon sunuyoruz. 16 senelik bilgi ve birikim sayesinde her geçen gün yenilerini eklediğimiz mutlu insanlar topluluğuna sizinde katılmanızın vakti geldi.

Peki bize ulaştıktan sonra neler yapılıyor?

1- Planlama ve Mekan Seçimi
Öncelikle sizlerle yapacağımız ön görüşme sayesinde konsept ve genel içerik hakkında fikirlerinizi öğrenip bir plan oluşturuyoruz. Plan dahilinde gerekli her türlü noktayı belirledikten sonra dilerseniz mekan seçiminizde de sizleri yönlendiriyoruz.

2- Koordinasyon
Mekan seçiminden sonra koordinasyon sorumlumuz mekan sorumlusu ya da yöneticilerle bir araya gelerek düğün öncesi mekanda yapılacak düzenleme ses ve ışık sistemi hakkında karar vermektedir.

3- Konsept Hazırlığı
Yapılan tüm görüşme ve toplantılar sonucunda hazırladığımız akış çizelgesi dahilinde size uygun konsepti hazırlıyoruz. Salona ilk girişten ilk dansa, pasta kesiminden düğün boyunca çalınacak müzik ve görsel şovları size uygun şekilde belirliyoruz.