0212 219 02 89 info@highlifemuzik.com Savaş sk. Sena apt. No 100/7 Şişli Feriköy İstanbul

Kategori: Düğün

Düğün müzik temasına göre seçim yapın

Eski klasik düğünler ve kurallar tarih oldu. Artık düğününüzde bir tema seçmeniz gerekiyor. Çiçek, renk, tarih veya bir ülke gibi herhangi bir şeyi tema olarak seçebilirsiniz. Ama düğün temanıza uygun düğün müzikleri seçmeden bir bütün elde edemezsiniz. Mekana, renge, tarza, dekorasyona, mevsime ve aklınıza gelebilecek her detaya göre müzikler bulabilmeniz mümkün. Bunların arasından seçim yapmanız gerekiyor.

WEDDING MUSIC

Yapılan tüm görüşme ve toplantılar sonucunda hazırladığımız akış çizelgesi dahilinde size uygun konsepti hazırlıyoruz. Salona ilk girişten ilk dansa, pasta kesiminden düğün boyunca çalınacak müzik ve görsel şovları size uygun şekilde belirliyoruz.

Türkçe Düğün Müzikleri

üğün müziği en özel gününüzde çift olarak sizin duygularınızı yansıtan ve seçimi en zor konulardan birisidir. Düğün mekânı ve düğün konseptinize uygun şarkı seçimi ile misafirlerinize eğlenceli bir ortam sunabilir ve salona giriş, ilk dans ve pasta kesimi için kısacası düğünün başından sonuna kadar seçeceğiniz düğün müzikleri ile rüya gibi bir düğün yaşayabilirsiniz. Düğün yemeği sırasında yumuşak ve romantik melodilerden oluşan caz, enstrümantal, akustik veya klasik şarkılar seçerken, dans için de

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe