0212 219 02 89 info@highlifemuzik.com Savaş sk. Sena apt. No 100/7 Şişli Feriköy İstanbul

Hakkımızda

High Life Orkestrası

İddamız : İlk şarkıdan son saniyeye kadar '' Non Stop Dance ''

Misyonumuz : Ayaklarınızı patlatmak

Farkımız : Gecede 500 şarkı

Vizyonumuz : Mars düğün piyasasını ele geçirmek.

Hayalimiz : Tüm düğünlerin ''Erik Dalı'' ile başlaması 🙂

Avantajınız : Geniş Solist kadromuzdan , tercih ettiğiniz Solist ile eğlenebilme imkanı...

Prensibimiz : Günde bir'den fazla organizasyon kesinlikle almıyoruz .

Önceliğimiz : Güzel sound , güzel müzik . ( Mısırdaki paşa dedelerimizden miras kaldığından , önemli olan keyifli ve güzel müzik yapacak ortamı sağlamak :))

Ayrıca !! ; Evcil hayvanı olan çiftlere ekstra indirim ve hediyeler.

 

Trio, 5-8 kişilik müzisyen ve solistler, 12-20 kişilik müzisyen, solistler, dansçılar ve 80 kişilik senfonik orkestra hizmetlerini de karşılayabilen esnek yapısıyla High Life Orkestrası müşterilerin taleplerini yerine getiriyor. Highlife Düğün Müzik Orkestrasıdır.

High Life Orkestrası, usta müzisyenler eşliğinde gündüz veya gece boyunca Fransız chansonları, Italyan napolitenleri, Latinler, Valsler ve Tangolar, Nostaljik dans müzikleri, Yabancı ve Türkçe pop müzik, Greek, İbranice ve Ermenice şarkıların da yer aldığı geniş repertuarıyla eğlenceli bir program sunuyor.

Orkestramızla beraber komple ışık ve ses hizmeti de verilmektedir.

 

Düğün-Davet Orkestrası | High Life Düğün Müzik

High Life Orkestrası, Yerli ve Yabancı her tarz eser, popüler dünya klasikleri, Jazz  müzikten Slow Dans müziklerine geniş repertuarı ile sizlerle buluşuyoruz.

High Life Orkestrası, önemli günleri ve davetleri “Unutulmaz” yapan en önemli faktörün “Müzik” olduğu düşüncesiyle, tüm davet ve kutlamalarınızda hizmet veriyoruz. High Life Orkestrası sektörün deneyimli ve usta sanatçıları ile çalışmaktadır. Geniş repertuarı ile sizlere eşsiz bir gün yaşatacaktır. Açık hava konserleri, balo ve davet gibi etkinliklerde hizmet veriyoruz.

 

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe