0212 219 02 89 info@highlifemuzik.com Savaş sk. Sena apt. No 100/7 Şişli Feriköy İstanbul

Neler Söylediler

Neler Söylediler

Ali

Düğün Tarihi: 28/07/2018
Düğünümüz için High life orkestrası ile anlaştık.Her şey güzeldi anlaştığımız gibiydi ışık sistemi güzeldi ancak canlı performans biraz azdı daha çok dj olarak çalındı solistimiz biraz daha renklendirse çok daha güzel olacaktı.Tavsiye ederim.

Gözde

Düğün Tarihi: 14/06/2018
Öncelikle Ari Bey ve orkestrasına çok çok teşekkür ederiz. Nişanımız için küçük ama tatlı bir canlı müzik performansı istemiştik. Alanımızda kısıtlı olduğundan 3+1 şeklinde + DJ şeklinde bir grup oluşturduk ve birbiri ile uyumlu müzik aletleri ile harika bir gece yaşattılar. Öncesinde görüşüp istediğimiz müzik tarzı hakkında konuştuk ve gerçekten istemediğimiz tarzda bir şarkı dahi çalmadılar. Sizin istediğiniz tarzda müzikler ile geceniz daha güzel hale geliyorlar. Kesinlikle tavsiye edebilirim pişman olmazsınız. Her şey için tekrar teşekkürler 🙂 🙂

Billur & Mehmet

Düğün Tarihi: 12/05/2018
Tam orkestra arayışında kaybolmuş ve mekanın seçeneğine ok. demek üzereyken tanıştık Ari ile. Ari diyorum çünkü o artık bizim arkadaşımız oldu tanıştığınız zaman bunu çok daha iyi anlayacaksınız 😉 Neyse ki müzik zevklerimiz yakındı ve tam olarak ne istediğimizi anlayıp ona uygun bir akış planladı bize. Solistimiz sevgili Maral diğer orkestra ekibi arkadaşlar ve canım Ari iyi ki yollarımız kesişti herşey için sonsuz teşekkürler. En çok oynayan gelin ünvanını aldığım o özel gecede iyi ki bizimle birlikteydiniz 😂 Çok eğlendik sayenizde...

Serap & Uğur

Düğün Tarihi: 05/05/2018
Düğünümüz için High Life Orkestrası ile anlaştık. Ari Bey ve diğer orkestra üyelerinden hem biz hem de davetlilerimiz çok memnun kaldılar. Evlenecek çiftlere tavsiye ederiz.

Ali & Ezgi

Düğün Tarihi: 04/08/2018
Ari bey, Maral hanım ve ekibi ile İzmit'teki düğünümüzde bir araya geldik. Düğün öncesi Ari Bey ile görüşmeler gerçekleştirdik ve müziklerimizi beraber planladık. Ari Bey'in iletişim yönü çok kuvvetli, bütün süreç boyunca birlikte çalışmaktan çok keyif aldık. Müzik zevkimizi çok iyi anlayıp, güzel bir performans sergilediler. Son derece profesyonel ve güleryüzlüydüler. Teşekkür ederiz.

Merve & Erdem

Düğün Tarihi: 24/05/2018
Bir düğündeki en kritik rol sahibi şüphesiz orkestra. Ari bey ve ekibi bu işi öyle güzel yaptılar ki kendisiyle ilk görüşmemizden düğünün son dakikasına kadar herşeyi ona bıraktık ve bunun verdiğimiz en doğru karar olduğunu gördük. Harika bir eğlence, harika bir orkestra olmasının dışında Ari Bey'in mükemmel kişiliği, organizasyonu sahiplenişi ve en ufak detaylara kadar düğün sahibi gibi düşünmesi bizi çok etkiledi.M Minnettarız. Gözü kapalı tavsiye ediyor ve şimdiden sizlere de iyi eğlenceler diliyoruz!

Sezen & Hayri

Düğün Tarihi: 09/03/2018
Düğünümüzün kusursuz geçmesindeki en büyük pay sahibi olan , High Life müzik ekibini herkeze tavsiye ediyoruz . Verdiğimiz liste dışına hiç çıkılmadı, tamamen çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışan bir grup . Alınan ücret sonuna kadar hak ediliyor. Arayışınız profesyonellikse düşünmeyin deriz..

Ayşe & Görkem

Düğün Tarihi: 08/03/2018
Nişanımızın müzik organizasyonunu High Life orkestrası ile gerçekleştirdik. Her şey kararında , olması gerektiği gibiydi. Çok eğlendik . İnşallah düğünde de birlikteyiz... 08-03-2018 / Sait Halim Paşa Yalısı

Nazan & Basri

Düğün Tarihi: 06/03/2018
Başarılı , eğlendiren ,eğlenceli , isteklere anında cevap verebilen , profesyonel , pozitif , genç , neşeli , işine sadık , ilgili bir firma . Biz memnun kaldık , eminim ki siz de kalacaksınız.

Müge & Nedim

Düğün Tarihi: 27/02/2018
İletişime geçtiğimiz ilk saniyeden itibaren yakın ilgisini esirgemeyen , kendimizi dünyanın en özel ve tek çifti hissettiren Ari bey ; Teşekkür kelimesinin yetersiz kaldığının farkındayız. Tüm endişelerimizi boşa çıkardığınız , ilk dakikadan itibaren misafirlerimizi piste toplayıp , hareketli , dinamik bir düğün olmasını sağladığınız için defalarca kez teşekkür ederiz ... Geçmiş yorumları tekrardan okuduğumda şimdi onları daha da iyi anlayabiliyoruz. Gönül dolusu sevgiler ...

Nurcan & Sadık

Düğün Tarihi: 25/02/2018
Bessame muchoyla başlayıp , Trakyadan roman havasıyla Türkiyeye girdik , biraz aşağı doğru inip bi harmandalı oynadık , içeri doğru gidip misket oynamadan olmazdı . E hazır yakınken karadenize uğrayı bi üç ayak oynadık , ordan anne memleketi karsa gidip de , şeyh şamil oynamamak olmazdı . Burnumuza gelen kebap kokularını takip edelim derken bakmışız elimize mendil tutuşturmuşlar Bitliste halay çekiyoruz . Nasıl olur demeyin , oluyormuş . Sloganları doğru High Life Eğlendirir :DDD (Nurcan & Sadık - INTERCONTINENTAL HOTEL , 25 şubat 2018 )

Aygül & Ercan

Düğün Tarihi: 24/02/2018
Düğünümüzdeki harika performansınız için çook tesekkur ederiz 🙂 Bursamızın yerel şarkılarına da repertuarınızda yer ayırdığınız için ayrıca mutlu olduk . Bence bu geceden sonra Bursanın aranılan grubu olacaksınız 😉 Aygül & Ercan Meriç ( 24 şubat 2018 - Bursa Mercure Hotel )

Nurdan & Sahir

Düğün Tarihi: 23/02/2018
Bizi kırmayıp Türkiyenin diğer ucu Hatay'a gelen bu muhteşem ekibe , ne kadar teşekkür etsek azdır. İnternet üzerinden tanıştığımız birine kendimizi emanet ettiğimize inanamıyorduk 🙂 İlk dakikadan itibaren Ari beyin sıcak ve içten yaklaşımı endişelerimizi gidermekle kalmayıp yeri geldi adeta bir psikolog edasıyla gerginliğimizi üzerimizden aldı.;) Sanatçılarımızın hepsi o kadar şıklardı ki, düğünümüzde sahne aldıkları için büyük bir onur yaşattılar bize. Müziklerin sıralamasına ise aşıık olduuum !!! , düğün videosu elime geçtiğinde ilk işim High Lifenin playlistini bilgisayarıma indireceğim 😀 Heycanımı anlatacak kelime bulamıyorum. Çoook teşekkür ediyorum ... Not: Teşekkür Orkidelerimizden fazlasını hakediyorsunuz .!!

Handan & İlyas

Düğün Tarihi: 21/02/2018
Eşimin 50. yaş doğum günü vesilesiyle birlikte çalıştık . Konseptim eşimin sevdiği şarkılardı 🙂 Bu talebimi büyük bir sabırla gerçekleştiren Ari bey ve ekibine teşekkür ederim . Başka organizasyonlarda görüşmek üzere ..

Selen & Kuzey

Düğün Tarihi: 21/02/2018
Çevremizin etkisinde kalıp sadece D.j tercih etmediğimiz için hakkaten şanslıymışız. Belki de Sizle çalıştığımız için böyle şanslı hissediyoruz :DD ''D.j eğlendirir , orkestra napar belli olmaz'' diye laflar bu grup için geçerli değildir!!. Kıskançlıktan çatlayan arkadaşlarım oldu :)) Teşekkürler Ari , Teşekkürler High Life ..Artık hep beraberiz (Selen & Kuzey cindar- 21 /02/2018 Four seasons sultanahmet Hotel )

Alexandra & Steive

Düğün Tarihi: 20/02/2018
Dear Ari , Once again , we would like to thank you for your performance and sincere behaviour during our wedding in ciragan kempinski. We appriciate your effort before and during the wedding night, you made our night extremely classy and vibrant! Hope to meet you again . Steive & Alexandra

Aynur & Baran

Düğün Tarihi: 19/02/2018
Oğlumuz uğur'un sünnet düğününde , sahne performansıyla gecemize ışık saçarak bize güven ve destek veren , nazik yaklaşımlarıyla Ari Aliciyan ve High Life Orkestrasına çok teşekkür ederiz.

Seçil & Remzi

Düğün Tarihi: 17/02/2018
İşlerini yapmıyor , adeta eğleniyorlardı e doğal olarak bu da davetlilerime yansıdı. Biz coştukça orkestra coştu , orkestra coşunca biz daha coştuk .. Canlı müziğin farkı buymuş .. insan seviyorlar , belli ki hayatı seviyorlar muhtemelen enerjilerinin kaynağı da bu . Herkes sizi tanısın istiyorum .. Tebrikler , Tebrikler ve tekrar tebrikler. SEÇİL & REMZİ ( 17 ŞUBAT 2018 - SWİSSOTEL )

Esma & Jack

Düğün Tarihi: 15/02/2018
Düğünümüzü Beşiktaş shangri-la hotel'de yaptık. Uzun bir araştırma sonucu High Life Orkestrası ile anlaştık. Çok dinamik ve genç bir ekip. Eşim yabancıydı ona göre bir repertuvar ve orkestra oluşturarak düğünümüzün harika ve eğlenceli geçmesini sağladılar. Solist ve orkestra harikaydı.

Huma & Eren

Düğün Tarihi: 11/02/2018
İletişime gectıgımız ılk dakıkadan ıtıbaren yanımızda olan , her turlu endısemızı buyuk bır sukunetle gıderen Ari Bey... Size ne kadar tesekkur etsek azdır . D.j , Haluk bey , tam istediğimiz tarzda caldı. Ekibin güler yüzlülüğü , çözüm odaklıgı , tarzları kendimizi guvende hıssettırdı. D.j'in her daim benle goz temasında olması ıcın de ayrıca bır artıydı benım ıcın 🙂 Tum ekıbe tesekkurler ...

Beyza & Ali

Düğün Tarihi: 10/02/2018
Böylesine profesyönel bir orkestra ile çalıştığımız için, son derece mutlu ve gururluyuz. Düğünü nerede yaptığınızın, masanızdaki çiçeğin , hatta ve hatta menünüzün hiçbiri müzik kadar önemli değilmiş 🙂 Yaşamadan anlayamıyor demek insan... Misafirlerimiz tüm gece dans ettikleri için aç kaldılar, şikayetçiyiz 😛 Şaka bir yan ;Hepiniz şahaneydiniz. Hala sizleri soruyorlar . Herkese , sizi gözümüz kapalı tavsiye edeceğimizden emin olabilirsiniz . Tüm ekibe sevgiler..

Nilgün & Ali

Düğün Tarihi: 08/02/2018
Coşku ve sevincimi şöyle özetliyorum : Bir gün herkes High Life ile eğlenmeellii .. ( Ali - Nilgün Onat 8 şubat 2018 , Conrad Hotel )

Neva & Yektan

Düğün Tarihi: 04/02/2018
Kendilerinden Pasta Bandosu hizmeti almıştık . Çok keyifliydi. O an gelen isteklere cevap verebiliyor olmaları bizi çok etkilemişti , gerçekten geniş bir repertuarları mevcut.

Canan & Barış

Düğün Tarihi: 03/02/2018
Hikayemize Antepli olduğumuzu söyleyerek başlıyım. Gerek aileler gerekse biz , anlaştığımız grup ne kadar profesyonel olursa olsun bizim geleneksel antep düğünleri havasını yaşatamıycağını düşünüp , düğün gününe kadar Ari beyle toplantı üstüne toplantılar yaptık . Parça seçimlerindeki önerileri ve tecrübesiyle güvenimizi tabii ki kazanmıştı fakat o tedirginlik vardı ya içimizde yaşamadan göremeyecektik. Lafı uzatmıyım davetlilerimiz arasında High Life'ı , Antepten bile getirdiğimizi sanan olmuş :DD Bıkmadan , sıkılmadan , her seferinde bizi baştan dinlediği ve gecemizi resmen bize armağan ettiği için Ari beye müteşekkiriz.

Evrim & Yalçın

Düğün Tarihi: 03/02/2018
Bizim hikayemiz çok daha farklı ... Biraz da mahçubuz...Kendileriyle görüşmemizden sonra , bütçemize daha uygun olmasından dolayı başka bir grupla anlaştık. Enteresandır ki (diğer bir deyişle ucuz etin yahnisi oluyor sanırım ) anlaştığımız firma , düğünümüze alaka göstermedi. Kaporo verdiğimizden , tercihimizden cayma lüksümüz olamadı. Bize candan davranan Ari beyle bir şekilde tekrar iletişme geçtik. Evet düğünümüzde birlikte çalışamadık ama parça seçimlerimizde o kadar yanımızda oldu ki , kendilerini tanıdığımız için çok şanlıyız . Herhangi bir kazançları olmamasına rağmen bu kadar yakından ilgilenmelerinden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.

Songül & Mert

Düğün Tarihi: 20/01/2018
Hiç bir sürpriz olmaksızın ,konuştuğumuz herşey harfiyen gerçekleşti . İşini severek yapan , dürüst ve profesyonel bir firma .Yürekten teşekkürler... Mert&Songül Demirci ( 20/01/2018 Esma Sultan Yalısı )

Seda & İbrahim

Düğün Tarihi: 13/01/2018
İlk düğün planlamaya başladığımız günden düğün günümüze kadar enerji ve önerileri ile hep yanımızda oldular. Bize ve konuklarımıza yaşattıkları keyifli eğlenceli düğün akşamındaki harika müzikler için teşekkür ederim.

Damla & Cihan

Düğün Tarihi: 05/01/2018
Orkestra arayışı içindekyen , sizin videolariniza rastladim ve bir baktim arka arkaya butun videolarinizi seyretmişim. Bizim icin en onemli sey düğünümüzün eglenceli ve hareketli geçmesiydi. Sizin videolarinizi izlerken ne kadar eglendigimi farketmemle hemen sizinle iletisime gectik. Ilk gunden dugun gunune kadar bize hep destek oldunuz. Sizin de katkilarinizla cok guzel ve eglenceli bir dugun gecirdik. Iyi ki sizinle tanistik ve calistik. Size cok ama çok tesekkur ediyoruz.

Hande & Murat

Düğün Tarihi: 08/09/2017
Düğünümüzü bizden fazla sahiplenen Ari Bey ve High Life Orkestası.... Her profilden misafirimize hitap eden repertuarınız , enerjiniz , sahne şovlarınız , bayan sanatçıların zerafeti , erkek sanatçıların nezaketi , hangi birini saysam ki ?? Bizi çok mutlu ettiniz . Her şey gönlünüzce olsun .İyi ki varsınız 🙂 MURAT & HANDE ( 8 eylul 2017 - Ajia Hotel )

Mira & Münir

Düğün Tarihi: 17/06/2016
Düğünüm diğer düğünler gibi sıradan olacak diye korkarken , arkadaşımın düğününde denk geldiğim High Life orkestrası tüm endişelerimi giderdi. Düğünüm bize özeldi. Sadece bizim istediğimiz şarkılar çalındı. Herkese tavsiye ediyorum. Gözünüz kapalı gecenizi teslim edin ,gerisini onlar halleder :))

Jane & İbrahim

Düğün Tarihi: 14/06/2016
dinamik, enerjik , genç , neşeli , pozitif , yerlerinde duramayan ve dans etmeden durdurmayan orkestra :)))

Hande & Murat

Düğün Tarihi: 02/06/2016
Düğünümde pist bir dakika bile boş kalmadı , masasını gezip takı ' yı alamadığım oldu mu acaba diye çok düşündüm :p Tüm ekibe selamlar...

Handan & Bora

Düğün Tarihi: 02/06/2016
Eğlence böyle olur dedirten orkestra 🙂

Buse & Kaan

Düğün Tarihi: 30/05/2016
Düğünümüzde çalınan müzikler çok eğlenceliydi. Tüm ekibe teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir dahaki organizasyonda görüşmek üzere

Funda & Salih

Düğün Tarihi: 30/05/2016
Düğünümüzün organizasyon sürecinde her daim sıkılmadan yanımızda olduğunuz , tam istediğimiz gibi bir program oluşturduğunuz için teşekkür ediyoruz. Sevgiler 🙂

Semrin & Övünç

Düğün Tarihi: 08/05/2016
Hayatımızın en özel gününü daha da güzelleştiren high life music ekibine çok teşekkür ederiz. Şahane bir iş çıkarttınız sayenizde aldığımız geri bildirimler harika ki zaten bizde arkadaşımızın düğününde performansınızı beğenip daha sonra sizinle olmayı tercih etmiştik. Doğru karar vermişiz, teşekkürler.

Didem & Derya

Düğün Tarihi: 28/04/2016
Düğünden sonra herkes sizi sordu. Düğünümüz sayenizde çok eğlenceli geçti. Maximum eğlenceden bizim anladığımız budur.. Tekrar teşekkürler

Helin & Mustafa

Düğün Tarihi: 28/04/2016
Düğün.com sitesinde inceleyip teklif istediğimiz orkestralardan biriydi sadece. Hem samimi ve esprili bir şekilde tüm gerginliğimizi aldılar, hem de fiyat konusunda yüksekten uçmadılar. Düğün gecesi pistte dans ederken ne zaman göz göze gelsek, en az bizim kadar eğlenen ve keyfini çıkaran bir orkestramız vardı. Teşekkürler arkadaşlar :)))

Melis & Sertaç

Düğün Tarihi: 23/04/2016
Gecen yaz, arkadaslarimizin dugun davetinde izlemistik ve cok begenmistik. Hemen soyle dusunmustum "bu kadar iyi orkestra, Allah bilir ne fiyat cekmislerdir!" Sonradan arkadasimla konusurken konusu acildiginda, hic de oyle dudak ucuklatan cinsten olmadiklarini duydugumda cok sevinmistim. Nisan ayinda, Villa Bosphorus'daki dugunumuz icin kendileriyle anlastik. Sahnede onlar caldi, biz costuk. Biz costuk, onlar daha da costu :)) After party'deki DJ de HighLife'tandi. Kendi dugununde muthis eglenen ender ciftlerden olma ayricaligini yasadik. Harikaydiniz cocuklar! 🙂

İpek & Sarp

Düğün Tarihi: 04/03/2016
Shangri La'da gerceklesecek dugunumuz icin bir arkadasimizin tavsiyesi uzerine irtibata gectik. Davetliler arasinda Yunan ve Amerikali arkadaslarimiz da vardi. Biz ne istersek hic geri cevirmediler, arkadaslarimiz bizden daha cok eglendi desek yeridir. Yunanca ve ingilizce repertuvarlari da en az turkce repertuvarlari kadar harikaydi. Eglencenin icinden gectik! :))))

Nurten & İbrahim

Düğün Tarihi: 02/03/2016
High Life Orkestrası'nı ilk defa, çalıştığım şirketin yıl sonu balosunda görmüştüm ve o zaman karar vermiştim, düğünümde kesinlikle onlar çalacak diye (buraya hınzırca gülümseyen smiley gelecek!) :)))) Neyse, ben hemen ulaştım, orkestra haricinde ses ve ışık için de yardımcı olabileceklerini söylediler. Sahneyi komple onlara teslim ettik ve sonuç... Kalp! Kalp! Kalp! ve bi tane daha kocaman KALP! 🙂

Müjgan & Erdinç

Düğün Tarihi: 03/10/2015
Düğünümüzde pistin bir dakika bile boş kalmamasını sağladığınız , deliler gibi dans etmemizi sağladığınız için çoook teşekkür ederiz.

Ayça & Kenan

Düğün Tarihi: 01/08/2015
High Life ile iletişime geçtiğimiz andan itibaren adeta kendi düğünlerini organize edercesine hassaslanarak düğünümüzün muhteşem geçmesine vesile oldular. Sahne akış ve enerjileri , özellikle de darbuka şova bayıldık. Hatta bir ara bizi de aralarına aldılar davulla onlara eşlik ettik 🙂 Bu kadar yetenekli olduğumuzu bilmİyorduk :p Bizi o kadar iyi analiz etmişlerdi ki telefonumda gündelik dinlediğim parçaların nerdeyse hepsi düğünümüzde çalındı . Sizi seviyoruz High Life düğünümüze renk kattınız sonsuz teşekkürler..

Güliz & Ali

Düğün Tarihi: 31/07/2015
Çırağan sarayında gerçekleşen düğünümüzde sahne aldılar. Yaptıkları sunumda gereksiz yere bütçeyi yükseltecek şeyler dahil etmeye asla çalışmayıp bu konudaki tüm tecrübelerini samimiyetle paylaştılar . Neticede tecrübeli olmadığım ve ilk defa içinde bulunacağım bir organizasyonda kendimi güvende hissettirip her yardım talebimizde yanımızda oldular. Gece boyu pist hiç boş kalmadı . Düğün sonunda tüm davetliler beğenilerini dile getirdiler. After party 'de D.j müthişti . Sorunsuz bir düğün için doğru adres...

Elif & Caner

Düğün Tarihi: 10/07/2015
Ari bey'in yakın ilgisi ve titizliğiyle hazırlanan gecemiz muhteşemdi . Pist tam hayal ettiğim gibi bir saniye boş kalmadı .Şarkı seçimlerine bayıldık . Tüm arkadaşlarıma ısrarla tavsiye edeceğim . Sizle tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz 🙂 Herşey için teşekkürler

Hale & Selçuk

Düğün Tarihi: 06/06/2015
Düğün mekanımızın anlaşmalı grubuyla çalışma baskısına karşı çıkıp high life ile çalışmamızın değerini aynı mekanda 3 hafta sonra arkadaşımızın düğününe gidip sahnede önerdikleri orkestrayı görünce anladım. Sektör içerisindeki tecrübeleri , iş disiplinleri üst düzey. Fransız şansonlarıyla başlayan düğünüm ankara havasıyla bitti . Her tarzı başarıyla yorumluyorlar . Bu kadar düğüne gittim bizimki kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum 🙂

Bir cevap yazın

Required fields are marked

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe