Truss kiralama fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmek ve truss kiralama İstanbul?da nasıl yapılır anlatacağız. İstanbul oldukça kalabalık bir şehir ve bu şehirde günde yaklaşık olarak 100 kadar etkinlik düzenlenmektedir. Bu etkinlikler düğün, davet ve festivaller gibi çoğaltılabilir. Bu etkinliklerde sahne gereksinimi truss sahne kiralama ile çözülmektedir. Truss sahneye çıkacak sanatçıların daha iyi görülmesini ve ses sistemlerin bu platforma monte edilerek oradaki davetlilerin daha kaliteli bir seyir keyfi vermesi için kullanılmaktadır. Sahne truss kiralama fiyatları ile sizlerde özel etkinliklerinizde sanatçılarınızı daha görünür kılabilirsiniz. İstanbul düğün organizasyonu için özellikler tercih edilen bu platformlar organizasyonu daha keyifli kılacak.

Truss Kiralama Fiyatları

Truss sahneye monte edilecek olan ışıklandırmalar ile gece de farklı bir ambiyans sağlayacaktır. Özellikle son seneler de oldukça fazla tercih edilmeye başlanan truss kiralama sahnenizi öne çıkaracaktır. High Life Müzik olarak sizlere organizasyon konusunda tam destek sağlamaktayız. Truss kiralama, canlı müzik hizmeti, düğün ve davet organizasyonları düzenlemekteyiz. Eğer düğün organizasyonu için bizim ile iletişime geçerek hem düğün organizasyonu yaptırabilirsiniz. Hem de organizasyonunuz için gerekli olan truss sahne kiralama hizmetini de aradan çıkarabilirsiniz. Size de sadece düğün organizasyonunuz için gerekli olan diğer hazırlıkları düşünmek kalacaktır.

truss kiralama fiyatları
truss kiralama fiyatları

Truss Sistemleri Kiralama

Truss sistemleri nelerdir diye düşünebilirsiniz. Işıklandırma sistemleri, ses sistemleri ve 4 ayaklı yüksek bir platformdan meydana gelmektedir. Kaliteli ses sistemi sayesinde organizasyondaki herkes çalınan ve söylenen müziklerden memnun kalacaktır. Truss sahne olmayan etkinliklerde ses sistemleri alçakta kaldığı için ses eşit ve düzenli bir şekilde dağılmamaktadır. Aynı zamanda ses sistemleri davetlilere yakın olacağı için davetliler sesin şiddetinden rahatsız olacaktır. Sahne olmadan aydınlatma da düzgün bir şekilde yapılamayacağı için sahnenin bir kısmı aydınlıkken bir kısmı tam aydınlatılamayabilir.

İstanbul Truss Kiralama

Birçok amaç için kullanılan truss sahnenin kurulumu ve etkinlik sonlandıktan sonra ki tekrar toplanması tamamen bize aittir. Uzman ekibimiz ile truss sistem kiralama konusunda hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Anadolu ve Avrupa yakasına tam hizmet sağlamaktayız ve sabit fiyat ile sizlere bu hizmeti veriyoruz .İstanbul da truss kiralama denince akla gelen isim olan High Life Müzik olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet için çalışıyoruz. Hemen bizim ile iletişime geçerek truss kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim sayfamızdan hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ofis Telefon: 0212 219 0289

GSM Telefon: 0538 683 7932

Mail : info@highlifemuzik.com