Truss kiralama hakkında sizleri bilgilendirme ve truss sahne kiralama nasıl yapılır? İstanbul gibi bir şehirde sürekli etiklikler ve davetler yapılmaktadır. Bu etkinliklerde sahne gereksinimi truss sahne sayesinde çözülmektedir. Truss sahne, sahnede performans gösterecek sanatçıların daha iyi görülmesini sağlamaktadır. Ayrıca kaliteli aydınlatma sistemleri ve ses sistemleri ile davetlilere iyi bir gün geçirmesini sağlayacaktır.

Truss Kiralama

High Life Müzik olarak sizlere kaliteyi uygun fiyata sunmaktayız. Uygun fiyatlı truss sahne kiralama ile sizlerde etkinlik ve davetlerinizde truss sistemler kullanabilirsiniz. 4 ayaklı yüksek platform ile davetlilerinizi sahneyi ve sahnede sergilenen performansları daha iyi bir şekilde görmesini sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile truss platformun kurulumunu yapmaktayız. Ayrıca truss kiralama fiyatlarımıza kurulum ve söküm işlemleri de dahildir.

truss kiralama
truss kiralama

Truss Sistemleri Kiralama

Truss sistemleri nelerden oluşur? Truss sistemleri genel olarak, ışıklandırma ve ses sistemleri ,4 ayaklı yüksek bir platformdan meydana gelmektedir. Kaliteli ses ve bass sistemi ile organizasyondaki herkes çalınan müziklerin ses kalitesinde cızırtısız ve net bir şekilde dinleyecektir. Truss sahne sistemleri olmayan davet ve etkinliklerde ses sistemleri aşağıda kaldığı için ses eşit ve düzenli bir şekilde dağılamamaktadır. Aynı zamanda ses sistemleri davetlilere yakın olacağı için davetliler sesin şiddetinden rahatsız olacaktır. Truss Sahne olmadan aydınlatma da düzgün bir şekilde yapılamayacağı için sahnenin bir kısmı aydınlıkken bir kısmı tam aydınlatılamayabilir.

İstanbul Truss Kiralama

Uzman ekibimiz ile truss kiralama konusunda hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Sizlerde İstanbul?da bir etkinlik ya da davet vermek istiyorsanız hemen High Life Müzik ile iletişime geçerek truss kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda düğün ve davet organizasyonlarınızı da High Life Müzik olarak üstlenebiliriz. Canlı müzik ve truss kiralama ile birlikte sizler ve davetlilerinize harika bir gün yaşatabiliriz.

Düğün ve davet organizasyonlarında bir numara olan High Life Müzik olarak İstanbul sahne truss kiralama hizmeti ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak ve truss kiralamak için hemen aşağıdaki işletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda mail ile de truss sahne kiralama isteğinde bulunabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ofis Telefon: 0212 219 0289

GSM Telefon: 0538 683 7932

Mail : info@highlifemuzik.com