Mavinin Tonlarına Dalgalı Müzikler

Eğer bir plaj düğünü yapacaksanız ya da tekne ile denizin ortasında olmayı planladıysanız düğün müziklerinizin keyifli ve mavi dalgalara uygun olması gerekir. Yani ritimli ve eğlenceli bir liste oluşturmalısınız. Ağır müziklerin denizin de verdiği huzurla birleştiğinde insanların uyuklamasına sebep olacağını unutmayın!

 Shane Filan – Everything To Me

 Romeo Santos – Propuesta Indecente

 Santana – You Are My Kind

 Ellie Goulding – Burn

Yeşilin Tazeliğine Ritimli Müzikler

Doğayı seven ve yeşilin karşı konulmaz büyüsünden vazgeçemeyen çiftlerdenseniz, nikah şekeri yerine meyve tohumları verip ikramlarınızı ferah meyvelerle yaptıysanız, mesela bir kır düğününde sevdiklerinizle koşup eğlenecekseniz düğün müzikleriniz de bu ambiyansa uygun olmalı. Misafirlerinizin de dinlerken keyif alacağı ve bu düğüne en çok bu müzikler yakışırdı diyecekleri bir liste oluşturun. Müzik listeniz dilediğiniz gibi dans edebileceğiniz hareketli parçalar olsun.

 The Verve – Bitter Sweet Symphony

Hable Con Ella – Raquel

 Happy Together – Turtles

 Sezen Aksu – Kutlama

Rengarenk Düğünlere İlginç Müzikler

Çılgın bir çiftin düğünü de çok farklı olur! Eğer sizde her an ne yapacağı belli olmayan bir çiftseniz ve özgür ruhunuzu durduramıyorsanız düğün müzikleriniz de bu eğlenceye uygun çılgın ve sıra dışı olmalı. Bu bir düğün töreni alternatiflerim ne kadar çok olabilir ki diye düşünmeyin ve tarzınızı düğününüze yansıtın. Unutmayın istediğiniz tüm şarkıları düğün müzik listenize koyabilirsiniz çünkü bu sizin en mutlu ve özel gününüz.

 Carpenters – Jambalaya

 Zaz – Je Veux

 LA ISLA BONITA

 Ratatouille Soundtrack-23 End Creditouilles

Düğün müziklerinize karar verdikten sonra sıra düğün müziği firmanızı seçmekte! highlifemuzik.com’un şehrinize özel listeler oluşturduğu sayfaları inceleyip kolayca karar verebilirsiniz. Üstelik highlifemuzik.com’un evlenecek çiftlerine özel düğün müziği indirimleri ile bütçenizi de zorlamanıza gerek kalmayacak!