Kurumsal Müzik Organizasyonu ile de sizlere hizmet veren markamız Highlife Müzik bu hizmette de bir numara olmak için çalışmakta. Peki bu müzik organizasyonu ne demek ? Bu organizasyon ile sizlere daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ve diğer düğün organizasyonlarından farkı daha komplike olması. Ve memnuniyet seviyesinin daha yüksek olması. Bizler de bu organizasyon konusunda sizlere hali hazırda vermiş olduğumuz hizmetimizi daha iyi hale getirmek için çalışmaktayız. Müzik organizasyonu ekibimizde yer alan tüm sanatçılarımız işlerinde çok profesyonel kişilerdir. Sizlere yaşattıkları eğlenceden asla ama asla pişman olmazsınız. Bunun dışında biz markamız olarak her türlü kurumsal organizasyonların bir çoğunda hizmetimiz var.

Kurumsal Müzik Organizasyonu

Bizlere gelen sorulardan en sık geleni bu kadar çok alanda hizmet verip nasıl başarısız olmuyorsunuz ? Bu sorunun cevabı çok net bilmediğimiz bir işi yapmıyoruz ve de yaptığımız işi çok fazla seviyoruz. Bunun dışında da Kurumsal Müzik Organizasyonu olsun diğer kurumsal organizasyonlar olsun fark etmez hepsinde çalıştığımız iş arkadaşlarımız sanatçılarımız oldukça profesyonel. Bunun dışında tüm çalışanlarımız son derece kaliteli malzemeler kullanarak sizlere hizmet vermekte. Ve kısacası bu kadar iyi şey bir araya geldiği zamanda başarı kaçınılmaz oluyor. Nesillerdir sizlere hizmet veren markamız Highlife Müzik hiç bir zaman çalışma kalitesi ve çalışma prensibinden ödün vermemiştir. Bu sayede başarı hiç bir zaman yanımızdan ayrılmamıştır. Tekrardan söylemek gerekir ise bu başarının en büyük sırrı bildiğimiz bir işi yapmamız. Bu da otomatik olarak bize başarıyı getirmiştir. Bu işi öğrenmeyi de aile büyüklerimize borçluyuz.

Kurumsal Müzik Organizasyonu
Kurumsal Müzik Organizasyonu

Sizlere vermiş olduğumuz bu Kurumsal Müzik Organizasyonu hizmetimizde her türlü yöreden müzikler ile sizler ile birlikteyiz. Kurumsal Müzik Organizasyon ekibimizde her yöreden şarkı söyleyebilecek sanatçılarımız vardır. Aynı zaman her yörenin şarkılarını söyleyebilecek olan sanatçılarımızın yanında her müzik tarzını söyleyebilecek sanatçılarımız da mevcuttur. Bu sanatçılarımızın hepsi bu işin okulunu okumuş ciddi anlamda yetenekli kişilerdir. Bunun ile birlikte siz değerli müşterilerimize eğer isterler ise ses eğitimi bile vermekteyiz. Bu eğitimi Kurumsal Müzik Organizasyon ekibimizdeki usta sanatçılarımız sizlere seviyenize göre vermekte. Bunun dışında bize organizasyon içinde yer almak için eğitim almak isteyen kişilerde başvurmakta. Ve bu sanatçılarımız onların ses rengine ve bir kaç özelliğine bakarak eğitime kabul ediyorlar.

Müzik Organizasyonu

Bu eğitim sonunda başarılı olan kişiler sanatçılarımız tarafından son bir mülakata tabi tutularak ekibimize alınmakta. Bunun dışında Highlife Müzik olarak Kurumsal Müzik Organizasyonu ekibimizdeki sanatçılarımız bazı büyük ses sanatçılarımızın arkasında görev almakta. Ve onlara eşlik etmekte. Sonuç olarak da böyle büyük bir kadro ile çalışılınca da başarı otomatik olarak geliyor. Ama bizler hiç bir zaman geldiğimiz noktayı kendimize yeterli olarak görmüyoruz daha iyisi olmak için durmadan çalışıyoruz. Eğer ihtiyaç duyar isek ses sanatçılarımızı ve ekipmanlarımızı kullanan arkadaşlarımızı yurt dışında ve yurt içinde eğitimlere gönderiyoruz. Bunu yapmaktaki sebebimiz ise Kurumsal Müzik Organizasyon ekibimizin biraz daha gelişmesi ve organizasyon ekibi içindeki ses renginin artması. Bunların hepsi bir araya gelince Highlife Müzik Kurumsal Müzik Organizasyonu konusunda ülkemizde ses sahibi oluyor.

Kurumsal Müzik Organizasyonu
Kurumsal Müzik Organizasyonu

Bu organizasyon ekibimizde dışarı eğitim veren sadece ses sanatçılarımız değil. Ekipmanları kullanan sanatçılarımız da eğitimler vererek yeni ekip arkadaşlarımızı eğitiyorlar. Daha önce Kurumsal Müzik Organizasyonu ekibimiz ile bir çok resmi ve özel davette Highlife Müzik olarak yer aldık. Bir çok kez devlet erkanının da katıldığı etkinlikler de yer aldık. Böylesine büyük işlerde görev almak bize ve sanatçı arkadaşlarımıza çok şey kattı. Bizde bize bu kattıklarını kullanarak daha büyük işlere imza atmak amacı ile çok çalıştık. Ve hala da çalışmaktayız. Hedefimiz daha büyük organizasyonlarda ve yurt dışlarında ki müzik organizasyonlarında Highlife Müzik olarak bulunmak. Bunun için ise önümüze gelen hiç bir fırsatı kaçırmadan ve olanca gücümüz ile çalışarak sizler hizmet vermekteyiz. Nesilden nesle gelen bu kalite ve güvenceyi koruyarak ilerliyoruz. Tabi ki de bu ilerleme esnasında çalışmak kurallarımızdan ve prensiplerimizden asla ama asla vazgeçmiyoruz.

Kurumsal Müzik Organizasyon

Bu ekibimizde her yaştan insan görev almakta. Çok küçük kardeşlerimiz ile de çalışıyoruz bunun yanı sıra çok büyük abilerimiz ve ablalarımız ile de çalışmaktayız. Bu da Kurumsal Müzik Organizasyon ekibimizin çok değişik bir ses rengine sahip olmasını sağlıyor. Bunun dışında sizlere en iyi hizmeti vermek için yaptığımız çalışmalardan bir diğeri de durmadan duraklamadan çalışmak. Highlife Müzik markası olarak Kurumsal Müzik Organizasyonu görevimizde yer alan hiç kimse ben zaten biliyorum diyerek çalışmamazlık yapmıyor. Herkes kendini daha fazla geliştirmek için durmadan çalışmakta. Bunun sayesinde de bize ve ekibimize başarıyı elde etmek gayet kolay geliyor. Biz markamız olarak hiç bir zaman ekip arkadaşlarımız ile alt üst ilişkisi veya işveren çalışan ilişkisi kurmadık. Bunu yapmamaktaki en büyük amacımız çalışanlarımız içinde tam anlamıyla profesyonel olmayanları korkutup işten soğutmamak. Ve bu yüzden hepsi ile abi, abla kardeş olduk. Bu da Kurumsal Müzik Organizasyonu ekibimize başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir.

Şimdiye kadar ekibimizin ve yaptığımız işin kalitesinden bahsettik. Ama bu işi nasıl gerçekleştirdiğimizden bahsetmedik. Sizler markamız Highlife Müziğe Kurumsal Müzik Organizasyonu hizmeti almak için başvurduktan sonra. organizasyonun olacağı tarihler ayarlanıyor. Bunun ardından organizasyon ekibimiz büyük bir hız ile o gün söylenecek şarkılara hazırlanmakta. Bu hazırlığın daha sağlıklı olması için organizasyonun ne amaçla yapıldığı bilinmeli ya da ne tarz müziklerin söylenmesi gerektiği öğrenilmeli. Bunları öğrendikten sonra hazırlık evremiz daha kolay olmakta. Uzun bir zaman zarfı boyunca bu müziklerin çalınmasına ve okunmasına çalışılmakta. Kurumsal Müzik Organizasyon ekibimiz tam anlamı ile senkronu yakalayana kadar bu çalışma devam etmekte. Organizasyon gününe az bir gün kalana değin bu çalışma devam etmekte. Daha sonra ise ses sanatçılarımız çalışmaya ara verip seslerini dinlendiriyorlar. Bu sırada da ekipmanlarımız komple elden geçirilip kontrol edilmekte.

Kurumsal Müzik Organizasyonu
Kurumsal Müzik Organizasyonu

Kurumsal Müzik Organizasyon Fiyatları

Tüm bu süreç bittikten sonra ise son gün erkenden organizasyonun yapılacağı alana doğru yola çıkılıyor. Ve orada da son hazırlıklar yapılıyor. Son hazırlıklardan kastımız nedir ? Kurumsal Müzik Organizasyon ekibimizde ki tüm ekipmanlar ve bu ekipmanların bağlantıları gözden geçiriliyor. Daha sonra ses sanatçılarımız son bir prova alıyorlar ve akşama hazır hale geliyorlar. Eğer bu organizasyon bir kaç gün sürecek ise Kurumsal Müzik Organizasyonu ekibimiz hiç bir şekilde ekipmanların yerini ve bağlantısını bozmadan. Bir sonraki günü veya günleri bekliyorlar. En sonunda organizasyon bittikten sonra ise her şey ve herkes toplanıp etkinlik bitiriliyor.

Peki böyle bir organizasyonun fiyatı ne oluyor ?

Bu tarz organizasyonların fiyatları genelde organizasyonun büyüklüğü ve süresi ile doğru orantılı olarak değişiyor. Örneğin iki gün sürecek bir organizasyon dört günlük bir organizasyondan daha ucuz oluyor. Bunun en büyük sebeplerinde biri ise de uzun süren etkinliklere daha fazla ekipman. Onları kullanan kişiler ve de ses sanatçısı gönderiyoruz. Bunlarda bize otomatik olarak bir maliyet olarak dönmekte. Bu bize dönen maliyet de size bir fiyat olarak dönüyor. Sizlere kesin fiyatlar veremiyoruz çünkü fiyatlarımız mevsimlere göre bile değişiklik göstermekte. Bu nasıl oluyor ? Yaz mevsiminde olan bir organizasyon için Kurumsal Müzik Organizasyonu ekibimiz kış aylarına göre daha fazla ücret almakta. Evet sizlerde fiyatlar, Highlife Müzik ve Kurumsal Müzik Organizasyonu hakkında bilgi alabilmek için bizim ile telefon numaramız ile iletişim kurun.