Düğün Orkestrası Kiralama hizmetimiz ile sizleri düğünlerinizde en iyi şekilde eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Düğün Orkestrası ile sizlerde düğünlerinizde sevdiğiniz müzikleri canlı bir şekilde seslendirilmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel müzik ekibimiz ve solistlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Düğün Orkestrası Kiralama

Düğün Orkestrası Kiralama adından da anlaşılacağı gibi en önemli gününüzde sizleri eğlendirmek için kurulmuş bir ekiptir. High Life Müzik olarak sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Bir orkestrada olması gereken tüm müzik enstrümanlarımız ile geniş repertuarımızdan istediğiniz parçayı seslendirebiliyoruz. Düğün Orkestrası Kiralama ile sizlerde düğününüzde profesyonel bir orkestra kiralayabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek düğün tarihinizi belirtin ve Eğlenirken Eğlendiren Orkestra ile unutulmaz bir gün geçirin.

Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün Orkestrası Fiyatları özellikle düğünün yapılacağı gün ve saate göre değişiklik göstermektedir. Düğünün kaç saat süreceği ve ne kadar sahnede kalınacağı da fiyat değişikliklerine sebep olmaktadır. Ayrıca trio karşılama, mezuniyet organizasyonu, düğün organizasyonu ile de hizmet vermekteyiz. High Life Müzik olarak aynı zamanda düğün organizasyonu ile sizlere düğününüz için gereken tüm hazırlıkları yapmaktayız. Düğününüz ile ilgili A?dan Z?ye tüm detayları sizler için düşünüyoruz.

Düğün Orkestrası İstanbul

Düğün Orkestrası Kiralama hizmetimiz ile düğün önce belirlediğiniz playlist ile sizlere sizin istediğiniz parçaları seslendiriyoruz. Güncel parçaların yanı sıra seksenler, doksanlar ve yabancı klasikleri seslendiriyoruz. Ayrıca halay ve oyun havası gibi anonim parçaları da isteğiniz doğrultusunda seslendiriyoruz.

  • 70?LERDEN GÜNÜMÜZE YABANCILAR
  • OLDIES (JAZZ VE DİĞER KLASİKLER)
  • TÜRKÇE SLOW PARÇALAR
  • TÜRKÇE HAREKETLİ VE POP ŞARKILAR
  • TÜRKÇE VE YABANCI ROCK ŞARKILAR
  • KLASİK TÜRKÇE ESERLER
  • YABANCI ESERLER

High Life Müzik olarak Eğlenirken Eğlendirme görüşümüz ile hem sahnede biz eğleniyoruz hem de sizleri eğlendiriyoruz. Eğlenirken Eğlendiren Orkestra ile unutulmaz bir düğün olsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Düğün Orkestrası Kiralama, Trio Karşılama, Mezuniyet Organizasyonu hakkında detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soru işaretlerini bizlere iletebilirsiniz.

 

 

Bize Ulaşın

Ofis Telefon : 0 212 219 02 89

GSM Telefon : 0 538 683 79 32

Mail : info@highlifemuzik.com

 

 

Ayrıca son yazımız olan Düğün DJ makalemize buradan ulaşabilirsiniz.