0212 219 02 89 info@highlifemuzik.com Savaş sk. Sena apt. No 100/7 Şişli Feriköy İstanbul

Kategori: Düğün Orkestra Referans

Türkçe Düğün Müzikleri

üğün müziği en özel gününüzde çift olarak sizin duygularınızı yansıtan ve seçimi en zor konulardan birisidir. Düğün mekânı ve düğün konseptinize uygun şarkı seçimi ile misafirlerinize eğlenceli bir ortam sunabilir ve salona giriş, ilk dans ve pasta kesimi için kısacası düğünün başından sonuna kadar seçeceğiniz düğün müzikleri ile rüya gibi bir düğün yaşayabilirsiniz. Düğün yemeği sırasında yumuşak ve romantik melodilerden oluşan caz, enstrümantal, akustik veya klasik şarkılar seçerken, dans için de

Düğün Orkestraları

En özel günlerinizden biri olan düğün gecenizde isteklere cevap verebilecek, davet sahibinin özel zevklerine göre repertuvarın belirlenebileceği aynı zamanda oyun havaları ve halayları eksik olmayan enerjik bir orkestradır. Orkestra kadrosu minimum altı kişi olup on iki kişiye kadar arttırılabilir. Temel gereksinim duyulan enstrümanların dışında arzu ettiğiniz renk enstrümanları orkestraya eklenebilir.

Yerli ve yabancı unutulmayanlar, jazz standartları, nostaljik yerli veya yabancı pop, latin müzikleri ve bir çok farklı dilde dünya müzikleri sunabilme kabiliyetine sahiptir.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe