0212 219 02 89 info@highlifemuzik.com Savaş sk. Sena apt. No 100/7 Şişli Feriköy İstanbul

Kategori: düğün muzik gurup

MÜZİK ORGANİZASYON | DÜĞÜN | DAVET | KONSER

Ekibimiz müziğe yıllarını vermiş genç müzisyenlerden ve icracılardan oluşmaktadır. Enstrümanlarda ise uzun yıllardır Türkiye’deki önemli orkestralarda yer almış ve birçok ünlü soliste eşlik eden profesyonel müzisyenler yer almaktadır.

Kaliteli müzik ve eğlence amacı ile kurulan grubumuz birçok dilde şarkı icra edebilecek repertuara sahiptir. Soprano, Mezzo Soprano, Tenor gibi değişik sesleri içinde barındıran çok sesli yapısı ve grup müzisyenlerinin enstrümanlarındaki hakimiyeti Tria’nın en önemli özelliklerindendir

Düğün Orkestraları

En özel günlerinizden biri olan düğün gecenizde isteklere cevap verebilecek, davet sahibinin özel zevklerine göre repertuvarın belirlenebileceği aynı zamanda oyun havaları ve halayları eksik olmayan enerjik bir orkestradır. Orkestra kadrosu minimum altı kişi olup on iki kişiye kadar arttırılabilir. Temel gereksinim duyulan enstrümanların dışında arzu ettiğiniz renk enstrümanları orkestraya eklenebilir.

Yerli ve yabancı unutulmayanlar, jazz standartları, nostaljik yerli veya yabancı pop, latin müzikleri ve bir çok farklı dilde dünya müzikleri sunabilme kabiliyetine sahiptir.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe