? Düğün müziği ve dj elbette bir düğün töreninin olmazsa olmazlarından. Peki, güzel bir kutlama için profesyonel bir ekip ararken dikkat etmeniz gereken noktaları, sormanız gereken soruları biliyor musunuz? Cevabınız hayırsa okumaya devam edin ve müzik firmanızı kolayca seçin. ?

Firmanızdan, özellikle çalışma ekibinizden bahseder misiniz?

Düğün müziklerinizi düzenleyecek firmanın kaç kişilik bir ekiple çalışacağı, orkestra ve diğer görevler için ekibin yeterli olup olmadığı ve tecrübeleri, çalışacağınız firmayı seçmek konusunda en ayırt edici özellikler olmalı. Orkestra elemanlarını ve kullandıkları tüm ekipmanın yeterliliğini sorgulamalısınız. Yeterli hizmeti sağlayıp sağlayamayacaklarını portfolyolarına ve ekip bilgilerine hakim olursanız anlayabilir, kolayca karar verebilirsiniz.

Müzik / orkestra dışında verdiğiniz başka hizmetler var mı?

düğün müzik

Eğer düğünde ekstra bir ışık ve ses düzenleme hizmeti almak istemiyorsanız veya bunu planlayacak vaktiniz yoksa düğün müziği firmanıza bu hizmeti verip veremeyeceklerini sormalısınız. Çalışacağınız firma tüm sistemlere hakim ise uygulayacakları düğün müziği paketinde bu detaya da yer veriyor olabilir. Böylece hem tek bir ekiple çalışmış hem de fazladan ücret ödememiş olursunuz.

Düğün Müzik, Düğün orkestra,Düğün DJ, Müzik Organizasyon, Düğün müzikleri, Düğün dans müzikleri, Düğün şarkıları, Düğün giriş müzikleri