Düğün Dj hizmetimiz ile eşsiz ve yeni bir düğün anlayışı ile sizlerin karşısındayız. Yıllardır sizlere müzikal eğlence anlamında her türlü hizmeti veren markamız Highlife Müzik olarak. Bu hizmetimizde de sizleri mutlu etmek için çalışacaktır. Uzman yönetim kadrosu ve profesyonel sanatçılarımız sizlere tarifi imkansız bir müzik ziyafeti ve düğün keyfi yaşatmak için buradayız. Nesillerdir sizlere hizmet veren markamız şimdi de Düğün için Dj hizmetimiz ile sizlerin karşısında. Şimdiye kadar sizlere vermiş olduğumuz her hizmette bir şekilde başarılı olmayı bildik. Şu an da artık tek hedefimiz bu Dj hizmetimizde başarılı olmak. Tabi ki de bu Düğün Djleri hizmetimizde başarılı olmak için çalışır iken diğer hizmetlerimizi de unutmayacağız. O hizmetlerimizde de yerimizi korumak için elimizden geleni yapacağız.

Düğün Dj

Highlife Müzik kuruluşu olan markamız kurulduğu günden bu güne değin. Siz değerli müşterilerine tarifsiz bir müzik ve eğlence keyfi yaşatmak için elinden geleni yapmakta. Bu müzik keyfi için yaptığımız çalışmalardan sonuncusu ise Düğün Dj. Bu hizmetimiz ile sizlere ve ülkemize yeni bir düğün anlayışı getiriyoruz. Artık düğünlerde onca ekipman ile sazcı sözcü tutup ya da kiralayıp eğlenmeye son. Düğün Djleri sayesinde artık az ekipman ve az kişiyle daha fazla eğlence zamanı geldi. Tabi ki  de bu hizmetimize ilk başta ön yardı ile yaklaşılacaktır. Bizler de bu yazımızı sizlere bu hizmetimiz tanıtmak ve ön yargılarınızı silmek için ele aldık. Bizler bu hizmeti ilk defa ülkemiz dışında bir yerde gördük ve insanların çok fazla eğlendiğini fark ettik. Sonra neden bu hizmeti hem de daha iyisini kendi vatanımıza ve vatandaşlarımıza sunmayalım dedik. Ve ardından hazırlıklar yaptık. Peki bu hazırlıklar neydi ? Şöyle açıklamak gerekir ise Düğün Dj hizmeti için gerekli ekipmanları aldık.

Düğün Dj
Düğün Dj

Ama en önemlisi bu ekipmanları kullanacak ve alanında iyi müzikten anlayan bir Dj bulmakdı. Bizde ülkemizde çeşitlerde mekanlarda çalışan ünlü Djler ile konuşarak ve görüşerek bilgi aldık. Ve ardından iyi bir Dj nasıl olur onu anladık. Ve çalışmalarımız da bu doğrultuda ilerledik. Bünyemizde çalışacak olan ve sizlere bu Düğün Dj hizmetini verecek Djleri bu bilgilerimiz ile aradık. Bulduğumuz Djler ile özel olarak görüşerek isteklerimizi ve beklentilerimizi yerine getirebiliyorlar mı bunu test ettik. Kısaca başvuru yapan arkadaşlarımızı bir çok testten geçirdik. Bu işlemde bu kadar ince eleyip sık dokumamızın sebebi ise. Ülkemizde ilk defa gerçekleşecek olan bir oluşumu sizlere en iyi şekilde sunmamız lazımdı. Ve uzun uğraşlar sonucu ekibimize çok Djler kattık. Bu arkadaşlarımız ile de bire bir özel olarak görüşmeler ve çalışmalar yaptık.

Dj Düğün Şarkıları

Bu kadar anlatmış olduğumuz Dj bulma işlemi aslında en  kolay olanıymış. Biz bunu daha sonra Dj Düğün Şarkıları seçer iken anladık. Dj ile coverladığımız remixlediğimiz şarkılar bir türlü düğün için uygun hal almıyordu. Ama biz markamız Highlife Müzik olarak uzun uğraşlar sonucunda. Ve Dj arkadaşlarımız ile çalışmamız sonucunda bunun da altından kalktık. Artık geriye bu hizmetimizin pazarlanması ve reklamının yapılması kalmıştı. Bu konuda uzman reklamcılardan yardım aldık. Bizler Düğün Dj için reklam işini öncelikle İstanbul için başlattık. Bu hizmetimizi İstanbul da çok iyi tanıtmamız lazımdı. Tüm bu çalışmalar sonucunda çok iyi bir reklam ile Düğün Dj hizmetimizi sizlere tanıtmış olduk. Aslında reklamda ki amacımız tanıtmaktan ziyade merak uyandırmaktı. Ve gerçekten yaptığımız reklam sonucu merakta uyandırdık.

Düğün Dj
Düğün Dj

Bu şekilde ilk işimizi almış olduk. Buraya kadar anlattığımız şeyler Düğün Dj hizmeti için bizim kendi içimizdeki çalışmalarımızdı. Artık bu hizmetimizi bir iş olarak sizlere sunacağız. İlk olarak müşterimiz ile oturup düğünün kaç saat süreceğini kararlaştırdık. Ardından da müşterimiz Djimiz ile beraber Dj Düğün Şarkılarına karar kıldılar. Bundan sonra Dj arkadaşımız sürekli bir çalışma ile düğün gününe kadar şarkılarına çalıştı. Ve kendini en hazır hale getirmek için elinden geleni yaptı. Bunun dışında arada sırada müşterimiz ile görüşerek yeni bir şarkı istekleri var mı yok mu onu öğrendi. Son güne kadar hazırlıklarına devam etti. Son gün ise düğün alanına gidip kuruluşlarını yaptı. Bağlantılarını kontrol etti ve artık geceye hazırdı. Asıl büyük an o zamandı. Highlife Müzik olarak Düğün Dj için ilk işimizi yapıyorduk bizim için son derece heyecanlıydı.

Highlife Müzik ile Sınırsız Müzik ve Eğlence

Ve artık o an gelip çattı. Düğün başlamıştı. Sorunsuz bir şekilde o gece tüm şarkıları çaldık. Kına ve dans müziklerini de sıkıntısız bir şekilde hallettik zaten en zor kısmı o idi. Ama Dj arkadaşımız profesyonelliği tüm bunların altından kalktı. Ve o gece herkes çok fazla eğlendi ve de Düğün Dj hizmetimizden çok fazla memnun kaldı. Bizler peki bu hizmetimizden sonra ne yaptık ? Hemen müşterimizden aldığımız geri dönüşleri internet sitemiz üzerinde tüm potansiyel müşterilerimiz ile paylaştık. Daha sonra ise yeni Dj arayışlarına girdik. Yeni Djler bulup onları da ilk Dj arkadaşımız ile birlikte tam anlamıyla eğittik. Birden fazla Dj ile çalışmamız bize bu Düğün Dj hizmetimizde bir renk kattı. Sonuç olarak her sanatçının kendine özgü bir tarzı var. Bunun ile birlikte Düğün Djleri oluşumu kurduk. Ve sizlere birden çok Dj ile hizmet vermeye başladık.

Düğün Dj
Düğün Dj

Daha sonra arka arkaya birde fazla iş alarak kendimizi çok fazla bir şekilde geliştirdik. Şu an bu Düğün Dj sektöründe başı çeker hale geldik. Tabi bizden görüp bu hizmeti kendilerine uygulamaya kalkan iş arkadaşlarımızda oldu. Bizde onlardan daha farklı olabilmek ve bir adım önde olabilmek için. Tüm Djlerimizi eğitimlere ülkemiz dışına gönderdik. Ve sonucunda bu işi yapan diğer kuruluşların önüne geçtik. Bu eğitimler sonunda yaptığımız işlerde artık daha başarılı olmaya başladık. Şu an da İstanbul ve civarlarında söz sahibi olduk. Şu anda ki hedefimiz ise tüm Türkiye geneline bu hizmetimizi yaymak. Ve tüm Türkiye de Düğün Dj konusunda söz sahibi olmak. Bunun için de Highlife Müzik olarak olanca gücümüz ile çalışmaktayız. Ve çalışmaya da devam edeceğiz. Ekibimize yeni Djler katacağız. Onları da eğitimlere göndereceğiz. Ve bu sayede daha fazla gelişeceğiz.

Eğlence ve Müzik İç İçe

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına bir çok çalışma yapmaktayız. Ama bu çalışmalarımızın bir çoğu Düğün Dj konusunda ülke genelinde kendimizi tanıtmak ve söz sahibi olmak için. Yeni şarkılar üzerine çalışıyoruz. Bu şarkıları internete yükleyerek sizlerden olumlu olumsuz geri dönüşler alıyoruz. Ve bu dönüşlere göre kendimizi geliştiriyoruz. Müzikler ile oynama yapıyoruz. Hızlandırıyoruz yavaşlatıyoruz hiç olmaz ise değiştiriyoruz. Ve bir şekilde başarılı oluyoruz. Bizler bu alanda başarılı olmak için çok fazla bir şekilde çalışıyoruz. Ve dişimizi tırnağımıza takıyoruz. Sizler de bu yeni düğün anlayışını denemek için ve daha fazla bilgi almak için iletişim de kalın.